Pristupno predavanje dr Filip Ivanović

Poštovane koleginice i kolege,

Pristupno predavanje dr Filipa Ivanovića, kandidata za izbor u akademsko zvanje docenta, za grupu predmeta u filozofije i kulture, shodno Konkursu za izbor u akademska zvanja koji je objavio FKT u aprilu 2019, održaće se u ponedeljak, 02. decembra 2019. godine sa početkom u 12:00h u amfiteatru A4.

Dr Filip Ivanović će održati predavanje na temu: "Filozofija kulture i kultura filozofije" studentima Fakulteta za kulturu i turizam pred Komisijom u sastavu:

1. dr Veselin Vukotić, redovni profesor, UDG;

2. dr Zoran Stojanović, redovni profesor, UDG;
3. dr Milica Vukotić, vanredni profesor, UDG.

Kandidat dr Filip Ivanović je zadovoljio sve kriterijume shodno Pravilniku o imenovanju u akademska zvanja na UDG. Kandidat se u roku prijavio na konkurs, uz dostavljenu kompletnu dokumentaciju, nakon čega je Naučno-nastavničko Vijeće Fakulteta i Senat UDG imenovao recenzentsku Komisiju. Svi članovi Komisije su u pravilnikom predviđenom roku dostavili Izvještaje o recenziji sa pozitivnim preporukama za izbor. Izvještaji su bili dostupni javnosti u periodu koji zahtijevaju Pravila o izboru. Time su se stekli uslovi za organizovanje pristupnog predavanja.

Zadovoljstvo nam je da vas pozovem da prisustvujete predavanju.

Srdacan pozdrav,

Fakultet za kulturu i turizam