Poziv studentima Vatela za obavljanje ljetnje prakse u gradu Nimes, Francuska

Drage koleginice i kolege,

Sa zadovoljstvom želimo podijeliti sjajne vijesti da smo putem sporazuma s Vatel Nimes školom u Francuskoj osigurali deset jedinstvenih prilika za obavljanje ljetnje prakse u poznatom hotelu Vatel, smještenom u čarobnom gradu Nimesu. Ova izuzetna prilika namenjena je studentima koji završavaju I i II godinu osnovnih studija. Ljetnja praktična nastava traje tri mjeseca, pružajući vam ne samo stručno iskustvo već i jedinstvenu priliku za upoznavanje sa radom u internacionalnom okruženju.

Ova praksa predstavlja jedinstvenu priliku za sticanje praktičnih vještina, proširivanje znanja i razvijanje profesionalne mreže. Sve informacije o procesu apliciranja i dodatnim uslovima poslate su studentima putem mejla.

Nemojte propustiti priliku da unaprijedite svoje obrazovanje kroz internacionalno iskustvo!

Napomena: Sastanak sa svim zainteresovanim studentima/kinjama održaće se početkom februara 2024.godine. Svi zainteresovani studenti/kinje dužni su da apliciraju putem mejla vatel.fkt@udg.edu.me najkasnije do 1. februara 2024.godine do 14 časova.

S poštovanjem,
Vatel Montenegro