Studenti Vatela u posjeti rizortu Portonovi

Studenti Vatela posjetili su u utorak, 25. februara rezort Portonovi koji predstavlja jedan od najluksuznijih rizorta u ovom dijelu Evrope.

Ovaj luksuzni rizort je u vlasništvu komapnije Azmont Investments koji je strateški partner Univerziteta Donja Gorica u realizaciji akademskog programa Međunarodno hotelijerstvo i menadžment. Za naše studente je ovom prilikom bila organizovana serija intervjua za slobodne radne pozicije za predstojeću turističku sezonu.  Osim toga, studenti su imali priliku da se bliže upoznaju sa načinom rada i poslovanja ove kompanije, a organizovane su i rizort ture sa ciljem upoznavanja studenata sa svim sadržajima koji su trenutno u ponudi, kao i sa sadržajima čije je uvođenje planirano u narednom periodu.